Lokalita

Nájdite svoj domov v Rezidencii Lietava, vyrastajúcej v malebnom slnečnom údolí, v ktorom sa snúbia výhody modernej výstavby s liečivým tichom vidieka. Nachádza sa len 10 km od okresného mesta a krajského sídla Žilina a na dohľad nespočetného množstva cieľov Vašich rodinných výletov alebo individuálnych športových výziev.

Rodinné domy s architektúrou súčasnosti, pri ktorých zrode stojí najmodernejšia technika a najpokrokovejšie technológie. Kúpa rodinného domu v Rezidencii Lietava pre Vás znamená spoľahlivú investíciu do budúcnosti. A nielen to. Užívajte si nespočetné výhody dostupného veľkomesta a relaxujte v upokojujúcom prostredí biokoridora lesa a pôsobivej atmosféry Lietavského hradu.

Rodinné domy Rezidencie Lietava sú sústredené na jednej ulici vedúcej širokým zeleným údolím, čo pre jej obyvateľov zabezpečuje dostatok súkromia i komunitnej spolupatričnosti. Okolité lúky, lesy a kopce predstavujú neobmedzené možnosti pre rodinné aktivity či športové vyžitie jednotlivcov, a zároveň sú výhľady na ne dych berúcimi umeleckými dielami priamo za oknami Vášho domova.

Obec Lietava

Leží 10 km juhozápadne od mesta Žilina, jej centrum sa nachádza vo výške 429 m n. m. Katastrálne územie obce má rozlohu 10,2 km 2 . Prvá písomná zmienka viažuca sa k histórii tejto pokojnej dediny pod Súľovskými vrchmi sa viaže k roku 1318. Nad obcou sa týči hrad Lietava, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie hrady na Slovensku. Bol vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku a v posledných rokoch prešiel rozsiahlou rekonštrukciou.

Občianska vybavenosť obce Lietava

Do 5 – 10 minút pešou chôdzou od Rezidencie Lietava sú vzdialené: predajne potravín, materská škola a základná škola s multifunkčným ihriskom, zastávka autobusovej dopravy s pravidelnou premávkou spojov do mesta Žilina, pošta, gastro a ubytovacie zariadenia, iné prevádzky s ponukou tovaru a služieb, futbalové ihrisko.

Rezidencia Lietava

Moderné bývanie s vidieckou voľnosťou, a zároveň dostupnosťou k všetkým vymoženostiam mesta. Pokoj, čistý vzduch a pozemok s domom zasadeným do malebnej krajiny, ktorej dominuje impozantný hrad. Lokalita rezidencie je z dvoch strán ohraničená biokoridorom lesa, čo Vám ponúkne veľkorysé možnosti užívať si prírodu a tráviť voľný čas s rodinou. Presne takto môže už čoskoro vyzerať Vaše nové bývanie. Presvedčte sa sami, že Rezidencia Lietava je pre Vás to najlepšie.

Kontakt

Predaj projektu zastrešuje renomovaná realitná kancelária MGM pôsobiaca na Slovensku od roku 1997.

Vysokoškolákov 33 A, 010 01 Žilina

0910 861 186

info@info@rezidencialietava.sk

Iné

Naši makléri sú pripravení zodpovedať všetky otázky, ktoré Vás budú zaujímať ohľadom tohto projektu.